Nowoczesne rozwiązania
magazynowania energii elektrycznej

Projektujemy nasze produkty z myślą o potrzebach budynków mieszkalnych i komercyjnych, obiektów przemysłowych oraz projektów wielkoskalowych.
Nasze rozwiązania szyjemy na miarę. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w realizacji Twojego pomysłu,
a zdobyta wiedza oraz zaplecze technologiczne jest do Twojej dyspozycji.

Ecube

Najnowocześniejsze rozwiązanie do magazynowania energii w mikrosieciach. Przeznaczone dla firm poszukujących optymalnego zużycia energii z wysoką wydajnością, niezawodnością i opcjami rozbudowy.

Zaawansowana zintegrowana konfiguracja technologii obejmuje redundantną konstrukcję zasilacza, umożliwiającą pracę poza siecią w przypadku jej awarii. Zastosowane rozwiązanie idealnie nadaje się w sytuacjach wymagających częstego i intensywnego ładowania i rozładowywania. Konstrukcja eCube pozwala na rozbudowę systemu magazynowani energii. Skalowalność sprawia, że nadaje się on do szerokiego zakresu potrzeb energetycznych, od umiarkowanych do rozległych.

Mpack

Mpack, magazyn energii chłodzony cieczą, który oferuje wysokie bezpieczeństwo, wydajność i wygodę. Wyposażony w wysokiej jakości ogniwa baterii litowo-żelazowo-fosforanowych i zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, zapewnia ciągłą i niezawodną pracę.

Wysokowydajna technologia BMS eliminuje straty szeregowe i zmniejsza niespójność modułów, co skutkuje dłuższą żywotnością systemu wynoszącą ponad 15 lat. Dodatkowo, wydajny system zarządzania ciepłem utrzymuje różnicę temperatur poniżej 3°C między ogniwami. Dzięki znormalizowanej konstrukcji i modułowej strukturze jest łatwy w instalacji i konserwacji, czyniąc go idealnym rozwiązaniem dla firm, które chcą zoptymalizować zużycie energii i obniżyć koszty.

Estand

Seria Estand integruje systemy magazynowania energii oraz ładowarki wykorzystując baterie litowo-jonowe jako urządzenia do magazynowania energii.

Zastosowana technologia chłodzenia cieczą zapewnienia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz dłuższą żywotność. Poprzez swoje lokalne lub zdalne systemy zarządzania EMS, system magazynowania energią umożliwia optymalizację podaży i zapotrzebowania na energię między siecią, magazynem energii i pojazdami elektrycznymi, z uwzględnieniem zużycia energii szczytowej i dolinowej, a także pracę w przypadku braku mocy w sieci.
Rozwiązanie posiada modułową konstrukcję, wysoką stabilność pracy i łatwą obsługę. Wtyczka automatycznego złącza identyfikacyjnego i funkcja automatycznego planowania ładowania są wygodne dla użytkowników i poprawiają wydajność ładowania.

Data Center

Nasze zaawansowane rozwiązanie akumulatorowe jest zoptymalizowane pod kątem centrów danych nowej generacji. Wyróżniające się kompaktową konstrukcją, wydłużoną żywotnością, wysokimi wskaźnikami rozładowania i bezproblemową integracją z nowoczesnymi wymaganiami infrastrukturalnymi.

• Kompatybilny z wyjściami dual/three-Bus, spełniając potrzeby wszystkich głównych konfiguracji dual-Bus i three-Bus UPS.
• Długa żywotność cyklu, osiągająca do 5000 cykli.
• Wysoce stabilne ogniwa litowo-żelazowo-fosforanowe.
• Trójwarstwowy BMS (System Zarządzania Baterią).
• Gaśnica na poziomie PACK + opcjonalna gaśnica na poziomie szafy.
• Wysoka gęstość energii.

Estation

Systemy kontenerowe - modułowe magazyny energii instalowane w kontenerach ISO 20 lub 40 stopowych (o pojemności energetycznej do 3 440 kWh). Wyposażone są w systemy sygnalizacji pożaru oraz stałych urządzeń gaśniczych oraz do wczesnej detekcji dymu, oświetlenie, wentylację i klimatyzację, a także system monitoringu zabezpieczający przed włamaniami i kradzieżami.

Kontener 5MWh ma kompaktową, zintegrowaną konstrukcję bloku 2,5MW/5MWh, zapewniającą minimalne wykorzystanie terenu. Zawiera inteligentny system kontroli temperatury w pełni chłodzony cieczą, utrzymując różnicę temperatur ładunku/rozładowania ≤3°C dla dłuższej żywotności systemu. Dzięki 2% wzrostowi wydajności cyklu jest bardziej energooszczędny i przyjazny dla środowiska. Konstrukcja obsługuje również instalację back-to-back, oszczędzając do 30% przestrzeni instalacyjnej.