Po dwóch latach nieobecności spowodowanej pandemią wróciliśmy na targi Energetab. Pierwszy dzień targów obfitował w spotkania biznesowe i towarzyskie. Targi Energetab to idealne miejsce i czas na prezentację oferty i budowanie relacji. Tu po prostu nie wypada nie być.
W trakcie targów zostaliśmy docenieni podwójnie.
1. Otrzymaliśmy wyróżnienie za PDM Concept - stanowisko dyspozytorskie z regulowaną wysokością blatu (rozwiązanie można zobaczyć i przetestować na naszym stoisku)
2. Nasze stoisko dostało nagrodę za najciekawszą prezentacje firmy na 35. Międzynarodowych Bielskich Targach Energetycznych ENERGETAB 2022.

Tegoroczne targi Energetab w Bielsku-Białej były również okazją do zainaugurowania 50-lecia istnienia firmy ZPAS. Spotkaliśmy się z naszymi partnerami i klientami na bankiecie. Historię 50 lat firmy przedstawili Piotr Baranowski i Artur Wnęk. Najważniejsze realizacje dla energetyki pokazał Witold Gaik. Miłym akcentem było otrzymanie specjalnego wyróżnienia za 50 lat wdrażania innowacyjnych rozwiązań technicznych wspierających energetykę polską.

Targi Energetab
13-15 września 2022
Bielsko-Biała
Hala A, stoisko 47