W dniach 19–21 maja 2026 r. uczestniczyliśmy w jednych z najważniejszych targów branży telekomunikacyjnej i kablowej w Europie – Anga Com w Kolonii.
Była to doskonała okazja, aby spotkać się z naszymi ekspertami, zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami z oferty ZPAS oraz porozmawiać o możliwościach współpracy.
Na zdjęciach nasi reprezentanci: Malwina Gaik, Grzegorz Dytner, Dominik Rudy oraz Piotr Kłysz.