Jako jedna z trzech firm na Dolnym Śląsku zostaliśmy nominowani do nagrody Dolnośląskie Gryfy w kategorii "Firma świadoma ekologicznie".

Spośród nominowanych przedsiębiorstw, organizacji i samorządów zostaną wybrani zwycięzcy, którzy otrzymają statuetki Dolnośląskiego Gryfa.
Zostaną one wręczone podczas Wielkiej Gali Biznesu, która powinna odbyć się 26 października 2020 r. na Stadionie Wrocław.

„Dolnośląski Gryf – Nagroda Gospodarcza” to jeden z najbardziej znanych i prestiżowych konkursów biznesowych w regionie. Innowacyjność, dynamika rozwoju, zaangażowanie inwestycyjne, a także działania na rzecz lokalnej społeczności – to atuty jego laureatów. To nagroda, która wyróżnia najlepsze przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego oraz instytucje i organizacje, które tworzą gospodarczą i społeczną przyszłość Dolnego Śląska.

Organizatorami konkursu są: Zachodnia Izba Gospodarcza – Pracodawcy i Przedsiębiorcy, Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego, Związek Pracodawców Polska Miedź oraz Partner Merytoryczny firma PwC.