W sobotę, 25 stycznia 2020 roku przekonaliśmy się, że obrana przez naszą firmę strategia rozwoju oparta na budowaniu przyjaznych relacji z partnerami, pracy zespołowej, wspólnym osiąganiu celów i wzajemnym szacunku została doceniona przez Business Center Club.

Podczas Wielkiej Gali Liderów Polskiego Biznesu w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie zostaliśmy uhonorowani Drugim Diamentem do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. Nagrodę odebrał prezes Piotr Baranowski.

Sukces firmy to nie tylko suma osiągnięć pracowników ZPAS - to synergia ich działań, których mianownikiem jest właśnie nasza strategia. Pragniemy dać więcej niż oczekuje od nas Klient, bo tylko w ten sposób możemy zdobywać kolejne cele.

Już dziś dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla energetyki, automatyki i centrów przetwarzania danych. Nasze szafy zewnętrzne oraz sterownicze to nie tylko puste obudowy, to kompletne systemy, które są częścią sieci stacji ładowania samochodów elektrycznych, czy wielkich farm fotowoltaicznych.

Współpracujemy z najlepszymi, między innymi z firmami: ABB, Integer, General Electric, Porsche Engineering, WSTECH, PESA, Multimade, HOMAG i wieloma innymi.

Dziękujemy za to, że jesteście częścią naszego sukcesu.

Business Centre Club to prestiżowy klub biznesu dla przedsiębiorców. Członkowie Klubu zatrudniają ponad 400 tys. pracowników. Do BCC należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, koncerny wydawnicze.

Foto: BCC, AKPA, Piętka Mieszko