AKTUALNE OFERTY PRACY W FIRMIE ZPAS

Zgłoszenie aplikacji do pracy w ZPAS S.A. można zrobić na trzy sposoby do wyboru:
1 – wysłać swoje CV na adres praca@zpas.pl,
2 – wypełnić kwestionariusz osobowy on-line
3 -wysłać pocztą lub dostarczyć do sekretariatu firmy formularz zatrudnienia

Rekrutacja trwa do 4 września

10 nowych miejsc pracy:
-  ślusarz-lakiernik proszkowy
-  ślusarz-monter

Praca w zakładzie produkcyjnym w Nowej Rudzie-Słupcu.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Sumienności, zaangażowania i dokładności w wykonywanej pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne miejsce i warunki pracy
  • Kursy i szkolenia
  • Pakiet socjalny
  • Opiekę medyczną

Rekrutacja zakończona

Specjalista ekonomiczny ds. kadr i płac

Praca w dziale Kadr i Płac

Oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Mile widziane studia podyplomowe z zakresu kadr i płac
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeniowych
  • Znajomość programu płatnik
  • Doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programów kadrowo-płacowych
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, akt personalnych
  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Naliczanie wynagrodzeń i zasiłków
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Obsługa umów cywilnoprawnych
  • Sporządzanie dokumentacji w płatniku
  • Obsługa PPK
  • Obsługa oddelegowań zagranicznych
  • Monitorowanie zmian przepisów

Konstruktor mechanik

Praca w dziale technicznego przygotowania produkcji.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego, mechanicznego lub mechaniczno-energetyczne
  • umiejętności obsługi oprogramowania CAD 3D
  • znajomości języka obcego w stopniu umożliwiającym posługiwanie się obcojęzyczną dokumentacją – preferowany angielski oraz niemiecki,
  • doświadczenia zawodowego związanego z kierunkiem wykształcenia,

Oferujemy:

  • Realizację ciekawych i ambitnych projektów

Administrator sieci

Wymagane wykształcenie wyższe
Znajomość zagadnień sieciowych: protokół TCP/IP, routing
Umiejętność zarządzania serwerami z systemem Windows Server lub Linux Sumienność

Oferujemy:

Wysyłając do nas maila ze swoim CV umieść w jego treści następująca klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ankiecie przez firmę ZPAS S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i zatrudnienia zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz stosownych przepisów krajowych oraz wewnętrznych obowiązujących u Pracodawcy.”

Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych:

  1. Dane osobowe nie będą udostępniane i sprzedawane innym podmiotom oraz osobom fizycznym w kraju i zagranicą.
  2.  Administratorem danych osobowych jest ZPAS S.A., 57-431 Wolibórz, Przygórze 209
  3. Mają Państwo prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania, wniesienia pisemnego żądania zaprzestania ich przetwarzania, ograniczenia przetwarzania bądź wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz innych uprawnieniach wynikających z ROZPORZĄDZENIA PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE)  2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku  z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
  4. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych Osobowych w ZPAS SA: dpo@zpas.pl
  5. ZPAS S.A. nie będzie przekazywać Pani/Pana danych osobom trzecim ani do państw trzecich,
  6. Dane osobowe będące w administracji ZPAS S.A. nie podlegają zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.