Jesteś tutaj:Strona główna Sprzedaż krajowa

Sprzedaż krajowa

 

 

Dyrektor marketingu i sprzedaży Artur Wnęk
74 872 0114 artur.wnek@zpas.pl

 

 

Kier. dz. sprzedaży krajowej Rafał Kulpiński
Rozwiązania dla teleinformatyki i IT
oraz szafy energetyczne
74 872 0639 +48 605 422 688 rafal.kulpinski@zpas.pl
Dariusz Szott
Kompleksowe realizacje dla energetyki
i automatyki, prefabrykacja szaf
74 872 0694 +48 607 872 920 dariusz.szott@zpas.pl

 

 

województwa: mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie

Rozwiązania dla teleinformatyki
- szafy i szafki serwerowe, IT
- wyposażenie 19-calowe
Paweł Wójcik

Mateusz Kolonko

22 201 3110

74 872 0109

+48 607 872 130

+48 607 872 130

pawel.wojcik@zpas.pl

mateusz.kolonko@zpas.pl

 

 

województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, lubelskie, podkarpackie

Rozwiązania dla teleinformatyki
- szafy i szafki serwerowe, IT
- wyposażenie 19-calowe
Bogusław Czosnyka

Monika Grzelak

74 872 0604

74 872 0674

+48 667 992 700

+48 693 557 355

bog@zpas.pl

monika.grzelak@zpas.pl

 

 

województwa: wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, łódzkie, lubuskie, pomorskie, świętokrzyskie, zachodniopomorskie

Rozwiązania dla teleinformatyki
- szafy i szafki serwerowe, IT
- wyposażenie 19-calowe
Artur Kołodziej

Łukasz Beczkowski

Ryszard Ciechanowski

74 872 0637

74 872 0647

74 872 0110

+48 693 878 131

+48 607 596 295

+48 607 872 551

artur.kolodziej@zpas.pl

beczkowski@zpas.pl

rc@zpas.pl

 

 

Cała Polska

Rozwiązania dla energetyki
- szafy i szafki energetyczne
- pulpity sterownicze
Maciej Szyper

Robert Koniszewski

74 872 0142

74 872 0160

+48 605 434 382

+48 661 926 145

maciej.szyper@zpas.pl

robert.koniszewski@zpas.pl

 

 

Cała Polska

Szafy zewnętrzne, dostępowe Marek Borowski

Dariusz Lisiecki

Piotr Kłysz

74 872 0689

74 872 0600

74 872 0688

+48 669 872 700

+48 607 872 217

+48 667 992 300

marek.borowski@zpas.pl

dariusz.lisiecki@zpas.pl

piotr.klysz@zpas.pl

 

 

Cała Polska

Rozwiązania dla energetyki i automatyki
- rozdzielnice elektryczne
- pulpity dyspozytorskie
- szafy kablowe FS
- szafy licznikowe FQ
- tablice mozaikowe
- prefabrykacja szaf
Marcin Sajdak

Monika Flig-Gaweł

Jan Czubaszek

74 872 0686

74 872 0687

————

+48 607 872 811

+48 605 622 244

+48 601 922 053

marcin.sajdak@zpas.pl

monika.flig@zpas.pl

jan.czubaszek@zpas.pl

 

 

Cała Polska

Realizacja projektów przemysłowych Mariusz Gaik 74 873 5465 +48 667 992 500 mariusz.gaik@zpas.pl