Jesteś tutaj:Strona główna Sprzedaż krajowa

Sprzedaż krajowa

 

 

Kierownik działu sprzedaży krajowej Rafał Kulpiński 74 872 0639 +48 605 422 688 rafal.kulpinski@zpas.pl
Kierownik działu sprzedaży krajowej Dariusz Szott 74 872 0694 +48 607 872 920 dariusz.szott@zpas.pl

 

 

  • mazowieckie
  • podlaskie
  • warmińsko-mazurskie
Paweł Wójcik 22 201 3110 +48 607 872 130 pawel.wojcik@zpas.pl
Mateusz Kolonko 74 872 0109 +48 607 872 130 mateusz.kolonko@zpas.pl
  • kujawsko-pomorskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • pomorskie
  • świętokrzyskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
Artur Kołodziej 74 872 0637 +48 693 878 131 artur.kolodziej@zpas.pl
Ryszard Ciechanowski 74 872 0110 +48 607 872 551 ryszard.ciechanowski@zpas.pl
  • dolnośląskie
  • lubelskie
  • małopolskie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • śląskie
Monika Grzelak 74 872 0674 +48 693 557 355 monika.grzelak@zpas.pl
Bogusław Czosnyka 74 872 0604 +48 667 992 700 boguslaw.czosnyka@zpas.pl
Sprzedaż internetowa Agnieszka Gębal 74 872 0654 bok@sklep-zpas.pl
Szafy i obudowy energetyczne Robert Koniszewski 74 872 0160 +48 661 926 145 robert.koniszewski@zpas.pl
Maciej Szyper 74 872 0142 +48 605 434 382 maciej.szyper@zpas.pl
Szafy zewnętrzne dostepowe Marek Borowski 74 872 0160 +48 669 872 700 marek.borowski@zpas.pl
Dariusz Lisiecki 74 872 0600 +48 607 872 217 dariusz.lisiecki@zpas.pl
Piotr Kłysz 74 872 0688 +48 667 992 300 piotr.klysz@zpas.pl
Rozdzielnice elektryczne
Pulpity dyspozytorskie
Szafy kablowe FS
Szafy licznikowe FQ
Szafy zabezpieczeń FR
Szafy telekomunikacyjne
Prefabrykacja szaf
Marcin Sajdak 74 872 0686 +48 607 872 811 marcin.sajdak@zpas.pl
Monika Flig-Gaweł 74 872 0687 +48 605 622 244 monika.flig@zpas.pl
Grzegorz Bartusiak 74 872 0691 +48 609 449 924 bartusiak@zpas.pl
Jan Czubaszek +48 601 922 053 jan.czubaszek@zpas.pl

 

 

Realizacja projektów przemysłowych Mariusz Gaik 74 873 5465 +48 667 992 500 mariusz.gaik@zpas.pl