Jesteś tutaj:Strona główna O firmie Praca w ZPAS

Praca w ZPAS

Zgłoszenie aplikacji do pracy w ZPAS S.A. można zrobić na dwa sposoby:
1 – wysłać swoje CV na adres praca@zpas.pl, lub
2 – wypełnić kwestionariusz osobowy on-line

Specjalista Ekonomiczny ds. sprzedaży z językiem rosyjskim

Zakres obowiązków:
- kontakt z klientami i sprzedaż produktów ZPAS
- pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami
- prowadzenie rozmów handlowych, negocjacji, przygotowywanie ofert handlowych oraz innych działań marketingowych
- profesjonalne doradztwo w zakresie sprzedawanych produktów
- wizyty i spotkania z klientami
- utrzymywanie kontaktów z klientami po dokonanej sprzedaży
- współtworzenie pozytywnego wizerunku ZPAS
- analiza informacji rynkowej oraz informacji o kliencie

Profil kandydata:
- znajomość języka rosyjskiego, język angielski będzie dodatkowym atutem
- biegła obsługa komputera w zakresie Windows i MS Office
- wykształcenie wyższe
- doświadczenie w sprzedaży minimum 2 lata
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
- umiejętności sprzedażowe / negocjacyjne
- umiejętność słuchania i nawiązywania bezpośredniego kontaktu z klientem
- umiejętność analitycznego myślenia
- wrażliwość społeczna i kultura osobista

Oferujemy:
- wynagrodzenie miesięczne brutto 3500 zł plus atrakcyjna premia uzależniona od wyników sprzedaży.
- dodatkowe świadczenia programu aktywności pracowniczej, ZFŚS (dodatkowe świadczenia socjalne)
- umowa o pracę

ZPAS S.A. zatrudni od zaraz na umowę o pracę osoby na następujące stanowiska:

1. Ślusarz spawacz – 4 osoby do zakładu produkcyjnego w Nowej Rudzie Słupcu przy ulicy Spacerowej 59
2. Ślusarz operator maszyn CNC – 6 osób do zakładu produkcyjnego w Nowej Rudzie Słupcu
3. Ślusarz lakiernik – 4 osoby do zakładu produkcyjnego w Nowej Rudzie Słupcu
4. Elektromonter – 10 osób do zakładu produkcyjnego w Nowej Rudzie przy ulicy Piłsudskiego 24, możliwość pracy w Wielkiej Brytanii
5. Grawer-frezer – 2 osoby do zakładu produkcyjnego w Nowej Rudzie Słupcu

Oferujemy:
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w rozwijającej się firmie
Bardzo dobre warunki pracy
Bardzo dobre wynagrodzenie z pakietem socjalnym i opieką medyczną

Aplikacje z dopiskiem: „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę ZPAS S.A. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych (t.j. Dz.Ust. nr 101 poz.926 z póź. zm.) prosimy przysyłać na adres: praca@zpas.pl

ZPAS S.A. w związku z dynamicznym rozwojem i uruchomieniem nowego zakładu produkcyjno-biurowego w Nowej Rudzie przy ulicy Piłsudskiego 24 prowadzi rekrutację:

1. Inżynier elektryk do działu konstrukcyjnego
2. Inżynier mechanik do działu konstrukcyjnego

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Realizację ciekawych i ambitnych projektów
Atrakcyjne miejsce i warunki pracy
Kursy i szkolenia
Dofinansowanie do studiów podyplomowych i studiów wyższych
Pakiet socjalny
Opiekę medyczną

Można również wypełnić kwestionariusz on-line, dostępny w zakładce obok.