Jesteś tutaj:Strona główna O firmie

O firmie

Grupa ZPAS ze swoim 45-letnim doświadczeniem wychodzi na przeciw wymaganiom przyszłości i łączy w sobie kompleksowe rozwiązania, dostarczają na rynek szeroki asortyment produktów. ZPAS specjalizuje się w produkcji obudów teleinformatycznych i energetycznych oraz zajmuje się produkcją w zakresie rozwiązań sieciowych, automatyki i energetyki.
Grupa ZPAS to ponad 35 000 tys. m2 powierzchni produkcyjnej i biurowej umiejscowionej w czterech lokalizacjach. Główna siedziba zarządu ZPAS znajduje się w Przygórzu, gdzie odbywa się produkcja wyrobów specjalnych, jednostkowych i małoseryjnych. W Nowej Rudzie – Słupcu mieści się magazyn oraz hala produkcyjna wyrobów seryjnych oraz standardowych ZPAS S.A. W Drogosławiu natomiast osadzona jest produkcja oraz biura zakładu o profilu elektrycznym.

Grupa ZPAS to nie tylko produkty o najwyższej jakości, odpowiadające wymaganiom w zakresie nowoczesnych technologii high-tech. To również sztab wykwalifikowanych ludzi, zapewniający pomoc techniczną oraz doradztwo podczas wyboru produktów. Służymy fachową pomocą i staramy się zaproponować najodpowiedniejsze rozwiązania. Zależy nam, aby w świadomości naszych partnerów było przeświadczenie, że jesteśmy otwarci na ich potrzeby, dlatego właśnie organizujemy szkolenia i prezentacje, mające na celu przybliżenie oferty i funkcjonalności naszych produktów. Nie stoimy w miejscu, stale pracujemy nad nowymi rozwiązaniami. Stawiamy na nowoczesne technologie, młodą, wykształconą załogę, dynamizm w działaniu. Dzięki wdrożonemu systemowi zarządzania jakością i środowiskiem nasze produkty są objęte certyfikatem honorowanym na całym świecie. Zastosowane rozwiązania technologiczne zapewniają szczególną ochronę środowiska naturalnego oraz bezpieczeństwa pracowników. Dowodem na to są przyznane certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14001. ZPAS Group to marka odzwierciedlająca zaangażowanie, pasję, aspiracje i solidność.