Piknik Rodzinny 45 lat ZPAS

Piknik Rodzinny z okazji 45-lecia ZPAS

Wielkie Święto Pracowników

8 września 2018 roku na Jamrozowej Polanie w Dusznikach-Zdroju nasza firma obchodziła swoje wielkie Święto: 45-lecie istnienia.
Już od 1973 tworzymy wielką rodzinę kilku pokoleń pracowników ZPAS.
Tego dnia ponad 650 pracowników wraz z rodzinami oraz osoby zaproszone wspólnie bawiło się i celebrowało ten wielki dzień.
Obecny na Pikniku Prezes Piotr Baranowski w swojej przemowie, podkreślał trud, jaki w ciągu 45 lat ponieśli pracownicy rozwijając firmę i troszcząc się o nią. To dzięki swoim pracownikom ZPAS to dzisiaj firma globalna, eksportująca swoje rozwiązania do ponad 40 krajów świata. ZPAS to również zaangażowanie w sprawy lokalne. Firma aktywnie uczestniczy w życiu regionu sponsorując wiele inicjatyw społecznych, sportowych i kulturalnych.
Z tego miejsca Prezes Piotr Baranowski chce podziękować wszystkim obecnym na Pikniku: pracownikom, ich rodzinom, pracownikom na emeryturze, Pani Wójt gminy Nowa Ruda Adriannie Mierzejewskiej, Panu burmistrzowi miasta Nowa Ruda Tomaszowi Kilińskiemu za wspólnie celebrowanie naszego jubileuszu.Pracownicy oraz zaproszeni goście zmierzają na miejsce Pikniku.


Przemowa Prezesa Piotra Baranowskiego oraz podziękowania od Wójt gminy Nowa Ruda Adrianny Mierzejewskiej oraz burmistrza miasta Nowa Ruda Tomasza Kilińskiego.
Podziękowania od Łukasza Sidorowicza, młodego, zdolnego, z sukcesami biathlonisty sponsorowanego przez ZPAS.


Pokaz break dance zaprezentowany przez BWA Breakers z Bielawy – jedną z najlepszych szkół break dance w Polsce. Podziękowania dla Grzegorza Gniweckiego za zaangażowanie najmłodszych i nie tylko.


:)


Robimy wielki hałas!!!!!!!


Znakomite jedzenie, wyśmienite piwo i wiele atrakcji dla każdego.


Rodzinne konkursy i potyczki.
Międzydziałowe zawody strzeleckie. Wielkie podziękowania dla Pani Dyrektor Magdaleny Kijanki, Łukasza Sidorowicza i pozostałych pracowników MOKIS Duszniki-Zdrój.


Część artystyczno-kulturalną uświetnili swoimi występami kabaret Kałamasz oraz zespół Lombard.