Medal Europejski dla pomp AHP

20 czerwca 2018 roku w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie odbył się XXIX finał konkursu Medal Europejski, którym za niepowtarzalność, energooszczędność i innowacyjność rozwiązań uhonorowana została pompa ciepła AHP_35_Ti.
Urządzenie powstało jako odpowiedź na potrzeby rynku w zakresie utrzymania warunków pracy w szafach zewnętrznych teleinformatycznych i elektroenergetycznych. Zasada działania została oparta o przemiany termodynamiczne, pozwalając na budowę nowoczesnego, bezobsługowego, bardzo wydajnego źródła chłodu i ciepła.
 
Medal Europejski jest ogólnopolskim przedsięwzięciem, którego zadaniem jest: wyróżnianie oraz promocja wyrobów i usług oferowanych przez firmy działające na obszarze Polski, pobudzanie zainteresowania standardami europejskimi i przepisami obowiązującymi w Unii Europejskiej, upublicznienie w Polsce i w Unii Europejskiej przykładów dobrej jakości i promocja metod jej osiągania, pobudzenie zainteresowania wielomilionowym rynkiem Unii Europejskiej wśród polskich przedsiębiorców, pobudzenie zainteresowania konsumentów i przedsiębiorców z krajów Unii Europejskiej laureatami Medalu Europejskiego. Medal Europejski, to rekomendacja wystawiona wyróżnionym produktom i usługom przez najważniejszą dla przedsiębiorców instytucję działającą przy Komisji Europejskiej – Europejski Komitet Ekonomiczno-Społeczny.

Więcej o pompie ciepła AHP_35_Ti

http://zpasgroup.pl/ahp-35-ti-powietrzna-pompa-ciepla.html