Towaromaty

Jesteś tutaj: Start Oferta produktowa Nowości Grupy ZPAS Towaromaty - samoobsługowe urządzenie vendingowe

Towaromaty - samoobsługowe urządzenie vendingowe

Towaromat

Więcej widoków

Towaromat
   
 
Opis Specyfikacja Configurator Poznaj ZPAS Akcesoria Powiązane produkty

Towaromaty to urządzenia idealne do zastosowania praktycznie we wszystkich branżach przemysłu, handlu i usług, jak też w biurach. Zapewniają 24-godzinny dostęp do zdeponowanych przesyłek lub innych rzeczy oraz umożliwiają ich bezpieczne przechowanie.

Są to autonomiczne urządzenia z bardzo prostą obsługą za pomocą klawiatury numerycznej. Osoba deponująca posiada kod do otwarcia losowo wybranej skrytki depozytowej, a urządzenie generuje kod dostępu. Moduł sterujący pamięta, które skrytki są zajęte, i zawsze wybiera wolną skrytkę. Osoba odbierająca, której przekazano wygenerowany kod dostępu do skrytki, może odebrać przesyłkę o dowolnej porze dnia. Urządzenie pamięta zarówno czas zdeponowania, jak i odebrania przesyłki.

Losowy wybór wolnej skrytki zmniejsza ryzyko włamania. Osoba odbierająca przesyłkę nie wie, w której skrytce paczka się znajduje.

Najbardziej rozpoznawalnymi towaromatami produkcji ZPAS są paczkomaty, służące jako samoobsługowe punkty odbioru przesyłek. Urządzenia te funkcjonują w oparciu o bardziej rozbudowany centralny system, który generuje kody dostępu oraz dodatkowo automatycznie wysyła do klientów informacje SMS.

Przykłady zastosowania:

  • przekazywanie wartościowych dokumentów,
  • wydawanie zamówionych towarów,
  • deponowanie wartościowych narzędzi.

Innowacyjność tego rozwiązania polega na:

  • redukcji kosztów po stronie firmy kurierskiej,
  • pełnej kontroli procesu logistycznego,
  • oszczędności czasu klienta,
  • informowaniu, na jakim etapie realizacji znajduje się zamówienie.
 


Cecha Wartość
Nazwa katalogowa 3775
Page ID: 3775