Stanowiska dyspozytorskie - Oferta produktowa

Jesteś tutaj: Start Oferta produktowa Stanowiska dyspozytorskie

Stanowiska dyspozytorskie

Firma ZPAS posiada długoletnie doświadczenie w produkcji modułowych pulpitów dyspozytorskich, które znajdują zastosowanie głównie w sterowniach, nastawniach, pomieszczeniach kontrolnych i dyspozytorskich elektrowni, elektrociepłowni, zakładów chemicznych, gazowniczych, wodociągowych, koksowni, kopalni węgla kamiennego i brunatnego oraz w innych gałęziach przemysłu i gospodarki.

Stosowane są także w dyspozytorniach służb ratowniczych oraz nastawniach kolejowych. W pulpitach może być zabudowana aparatura sterownicza, kontrolno-pomiarowa, sprzęt komputerowy oraz urządzenia służące do wizualizacji procesów technologicznych. Oferta zawiera uniwersalne pulpity modułowe oraz pulpity wykonywane na indywidualne zamówienie według projektów dostarczonych przez klienta lub dokumentacji opracowanej przez dział konstrukcyjny ZPAS.

Często pulpity wchodzą w skład kompleksowego zlecenia. Firma ZPAS, dzięki posiadanemu doświadczeniu w dziedzinie wzornictwa przemysłowego, ergonomii i architektury wnętrz, jest w stanie wykonać kompleksowe realizacje centrów dyspozytorskich, w tym pulpitów i ścian graficznych, począwszy od zaprojektowania i przygotowania wizualizacji, aż do ich wykonania i zamontowania na obiekcie. Przedstawiamy aranżacje pomieszczeń z propozycją kompleksowego wyposażenia wnętrza. Dzięki wykonanej wizualizacji możemy zasymulować wygląd pomieszczenia, dobrać odpowiednią kolorystykę ścian, podłogi i sufitów do proponowanej kolorystyki pulpitów. Tego typu aranżacje powodują, że możemy na etapie projektu wybrać najbardziej interesujące nas rozwiązanie, w rezultacie będziemy zadowoleni z otrzymanego efektu. W skład dostawy każdego pulpitu może wchodzić jego kompletne wyposażenie elektryczne wraz z podłączeniem na obiekcie.

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący