Szafy stojące teleinformatyczne i serwerowe rack 19'' - Rozwiązania teleinformatyczne rack 19'' - Oferta produktowa

Jesteś tutaj: Start Oferta produktowa Rozwiązania teleinformatyczne rack 19'' Szafy stojące teleinformatyczne i serwerowe rack 19''

Szafy stojące teleinformatyczne i serwerowe rack 19''

Postępująca informatyzacja systemów telekomunikacyjnych i teletechnicznych z jednej strony i stosowanie zaawansowanych technik w systemach informatycznych z drugiej wymaga stosowania coraz lepszych rozwiązań w zakresie 19" szaf teleinformatycznych i serwerowych. W naszej ofercie znajdują się obudowy i szafy rackowe z podziałem na otwarte i zamknięte oraz szafy 19” stojące i szafki 19” wiszące.
Każdy produkt spełnia najwyższe wymagania pod względem użytkowania i bezpieczeństwa. Kontrolując wszystkie etapy produkcji naszych wyrobów, dostarczamy produkt, który spełnia najwyższe wymagania jakościowe. Poprzez stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych i konstrukcyjnych tworzymy produkt kompatybilny oraz łatwy w użyciu.
Stosowanie rozwiązań proponowanych przez ZPAS zapewnia efektywność i oszczędność. Nasze wyroby teleinformatyczne są niezbędne we wszelkich instalacjach serwerowych, sieciach informatycznych, macierzach dyskowych, zabezpieczeniach przesyłu danych.

sklep zpas

 

Zobacz rozdział o szafach teleinformatycznych i serwerowych w katalogu

Ustaw kierunek malejący

Ustaw kierunek malejący