Systemy monitoringu serwerowni i kontroli dostępu - Rozwiązania teleinformatyczne rack 19'' - Oferta produktowa

Jesteś tutaj: Start Oferta produktowa Rozwiązania teleinformatyczne rack 19'' Systemy monitoringu serwerowni i kontroli dostępu

Systemy monitoringu serwerowni i kontroli dostępu

Jednym z najcenniejszych zasobów staje się obecnie informacja z nieograniczonym i pełnym dostępem do niej o każdej porze. Dane przechowywane w firmowych centrach przetwarzania danych to w wielu przypadkach najcenniejszy kapitał firmy, dlatego wymagają odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa i ochrony.
Serwerownia ZPAS Data Center wyposażona w odpowiednie systemy zasilania, klimatyzacji, kontroli dostępu oraz detekcji różnego typu zagrożeń gwarantuje wysoki komfort i bezpieczeństwo pracy oraz właściwy poziom zabezpieczenia firmowych danych.
System ZPAS Data Center to kompleksowe rozwiązanie, w którego skład wchodzą: szafy serwerowe, Data Box, system zimnego lub gorącego korytarza, systemy klimatyzacji precyzyjnej, systemy zasilania gwarantowanego i rezerwowanego, systemy zarządzania zasilaniem, systemy gaszenia, kabiny IT-rooms, system kontroli dostępu i sygnalizacji włamania, system monitoringu warunków klimatycznych.
Firma ZPAS oferuje kompleksowe usługi realizacji obiektów typu Data Center. Opierając się na doświadczeniu naszych specjalistów, wspieramy naszych klientów na każdym etapie inwestycji, począwszy od przygotowania koncepcji serwerowni, projektowania do wdrożenia odpowiedniego rozwią-zania dostosowanego do potrzeb firmy i jej klientów.
ZPAS Access Control - system kontroli dostępu do pomieszczeń i szaf teleinformatycznych
System kontroli dostępu do pomieszczeń i szaf 19-calowych