Systemy monitoringu serwerowni i kontroli dostępu - Rozwiązania teleinformatyczne rack 19'' - Oferta produktowa

Jesteś tutaj: Start Oferta produktowa Rozwiązania teleinformatyczne rack 19'' Systemy monitoringu serwerowni i kontroli dostępu

Systemy monitoringu serwerowni i kontroli dostępu

Podstawą systemu kontroli dostępu ZPAS Access Control jest sieć zbudowana z terminali dostępowych połączonych z elementami elektromechanicznymi (np. elektrozaczepami lub serwomechanizmami) oraz z centralkami buforującymi dane i stanowiskiem operatora systemu. To, czym się wyróżnia system ZPAS AC od innych systemów ograniczających dostęp osób niepowołanych, jest jego budowa.
Po pierwsze wynika to z zastosowanych terminali dostępowych, które mają w swojej pamięci bazę 120 użytkowników. Po drugie, każdy z elementów sieci kontroli komunikuje się po magistrali RS485 z centralkami buforującymi i operatorem. Po trzecie, system posiada zaawansowane, a za razem darmowe oprogramowanie, które pozwala administratorowi w łatwy sposób zarządzać nawet dużą liczbą użytkowników i obszarów chronionych.
Szczególnym zastosowaniem systemu jest ochrona szaf teleinformatycznych. Główne elementy takiego zabezpieczenia stanowi elektroniczna klamka ESH12 oraz terminal dostępowy. W najprostszej wersji kontrola może obejmować jedną szafę, chroniąc ją za pomocą autonomicznie pracującego terminala.
W zależności od wersji terminala otwarcie zainstalowanej w drzwiach szafy klamki następuje po wpisaniu odpowiedniego kodu lub zbliżeniu autoryzowanej karty. W przypadku zastosowania terminala PRK12 lub PRK12-BK istnieje możliwość rozbudowywania systemu i podłączenia zewnętrznego stanowiska komputerowego operatora.
ZPAS Access Control - system kontroli dostępu do pomieszczeń i szaf teleinformatycznych
Monitorowanie warunków środowiskowych
parametrów zasilania i kontrola dostępu