Mikroprocesorowy Panel Sterowania Mocą MPSM S1

Jesteś tutaj: Strona główna Mikroprocesorowy Panel Sterowania Mocą MPSM S1

MIKROPROCESOROWY PANEL STEROWANIA MOCĄ MPSM S1


 
Najważniejsze czynniki zapewniające poprawną pracę współczesnej automatyki, elektroniki, komputerów przemysłowych i innych urządzeń to prawidłowe parametry zasilania oraz odpowiednie warunki klimatyczne. Są one niezbędne dla zapewnienia ciągłości pracy priorytetowych urządzeń infrastruktury - serwerowni, teleinformatyki, energetyki.
MPSM-S1 to programowalny panel 19", który zasila, steruje, kontroluje, oszczędza energię oraz rejestruje. Dokonuje pomiaru napięcia, prądów i mocy na poszczególnych gniazdach, pomiaru temperatury oraz wilgotności. Zawiera niespotykany zestaw funkcji, które czynią go użytecznym elementem infrastruktury teleinformatycznej. Posiada moduł komunikacyjny Ethernet wraz z oprogramowaniem dla systemów Windows. Wyposażony został w 8 GB pamięci wewnętrznej (sprzętowa baza danych), służącej do zapisu pomiarów, zdarzeń i alarmów.
Pamięć wystarcza na około 24 miesiące ciągłej rejestracji. Urządzenie jest poniekąd „czarną skrzynką” w naszej serwerowni. Panel MPSM-S1 to produkt polski, który od pomysłu do gotowego wyrobu powstał w naszej firmie.
 
 

 


 

nowości ZPAS
nowości ZPAS nowości ZPAS nowości ZPAS
nowości ZPAS nowości ZPAS nowości ZPAS